Има правила, има модератори, има и активни потребители..
Преди време бях писал в един много голям php forum (EN-US) и някакъв ме нападна, че кода ми бил неправилен, пълен с грешки и т.н ..... без да тества това, което бях постнал.
Админите, както и някои от потребителите го изядоха с парцалите, нищо че той имаше около 1000 поста а аз 10 (по онова време).
Не може да се изказваш от рода, че нещо е дрън-дрън и т.н, без най малкото да си направил труда да провериш за какво иде реч.
Тук не е форум за девици, 99% от нас са мъжки черници, така че на мен лично не ми пречи такъв изказ, но ако някой чака нещо наготово някой да му го напише - ей от тва полудявам.
Вярвам, че младежа не е такъв, свалете му банването, няма смисъл, мисля че ако си е взел поука ще намери и сили да се извини или най-малкото да обясни израза - дрън-дрън-дрън с код който е написал, изпробвал сам и стигнал до заключение, че това наистина е дрън-дрън та пляс