Добре хубвао дал съм scripta,в предната тема го писах 10 пъти това нещо,което искам сега още не искате дами кажете какво да сменя или дами го редактирате,аз ако знаех как става няма да пускам тема,искам определен див да се рефрешва,ако и тоя път не стане няма пускам повече теми ще си търся друг форум