Автор Тема: Android XPERIA X8 лаг при тъч.  (Прочетена 1944 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

xxTTcc

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 21
  • -Получени: 10
  • Публикации: 414
  • Logged as root
Android XPERIA X8 лаг при тъч.
« -: 01 Октомври 2012, 14:56:14 »
Здравейте колеги,
Преди няколко дена се появи, проблем, с който не бях се сблъсквал до сега. Инсталирах си MiniCM10 JB 4.1.1. Висчко, беше екстра, вървеше мазно. Но пробвах да увелича, минималната честота на процесора на 245 мегахерца, за да оправя един бъг със заключването и събуждането на телефона. Бъга не се оправи, но се появи нещо ново. Играя fruit ninja и то този момент, вървеше супер гладко, но след това се появи, брутален лаг, не в самата игра а в докосването. Реагира чак след 5-7 секунди, или въобще не отчита докосванията, ад. Иначе самата игра върви ок. Ресторнах фабричния андроид и кернел, направих ъпдейт през PC Companion, вървеше гладко, но когато пуснах играта, вървеше, но въпреки това, проблема го имаше макар едва забележим. Инсталирах си Alfs 8 и сложих GinderDX, понеже върви перфектно. Менюта, тъч тестове, всичко върви мазно, но фрут нинджата същия лаг, като при JB. Освен това, екрана ми трепка от време на време и се размества. Дори и в рекавърито. Примерно в горната полувина виждам долната част от изображението. И не знам, дали не се е ипекъл някакъв хардуер. Някакви идей имате ли?
Благодаря предварително.
Прочети правилата, потърси и попитай!

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
Re: Android XPERIA X8 лаг при тъч.
« Отговор #1 -: 18 Ноември 2012, 23:58:54 »
А върна ли честотата на процесора както трябва да си бъде
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

xxTTcc

• Sr. Member
  • Благодарности
  • Logged as root
« Отговор #2 -: 19 Ноември 2012, 17:22:14 »
Аз я върнах, ама то вече, мина. Избочи му процеосра, и направо го смених.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
    • DanailDR.EU
« Отговор #3 -: 19 Ноември 2012, 19:15:00 »
Е поне знаеш каква е била причината
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

xxTTcc

• Sr. Member
  • Благодарности
  • Logged as root
« Отговор #4 -: 20 Ноември 2012, 16:26:18 »
Сега си взех, един супер рядък модел. Пак на SE. XPERIA Active. Тука, нащи хора, операторите, даже не са го чували а е 2011 модел. Но аз съм супер хепи, че е в ръцете ми. Ето ти едно демо да видиш за какво иде реч.

http://www.youtube.com/watch?v=F92CvRflk18

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
    • DanailDR.EU
« Отговор #5 -: 20 Ноември 2012, 18:05:05 »
Тоя най-накрая успя да го одраска ..... но това се казва краш тест, а не като онея дето правят ейпълци и ги галят с кърфица. А иначе тука съм го виждал тоя телефон по заложните къщи .... желязна е машинката