Автор Тема: Блог  (Прочетена 2329 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
Re: Блог
« Отговор #15 -: 29 Юли 2012, 19:21:15 »
Направих го с тъмнейли(малки копия) и пак си се мъчи Хрома, че и на други сайтове. А Сафарито си зарежда нормално(и той е webkit).
Извод: Хрома меко казано не ми харесва!!!
Дали ти харесва или не си е друга работа. Аз примерно съм на windows в момента и имам там интернет експолър към OS. Ненавиждам го, ще умра, но няма да го отворя  и да го ползвам за лични нужди, но като трябва да пиша нещо, го пиша  и за IE. Toва е положението. Стана ми интересно. Сигурно разполагаш със статистика колко % влизат в hankrum.info и използват Хром. Ако не е тайна може да споделиш ей така за спорта :D Иначе под Хром си се зарежда супер. Сигурно може да се оптимизира и още, но няма смисъл да се занимаваш. Това последното не го приемай като критика.

PS! Хане няма ли да е по-добре  да направиш блога на съб домейн. Примерно Blog.hankrum.info . Само предлагам.
« Последна редакция: 29 Юли 2012, 19:25:40 от HD »

borovaka

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 1
  • -Получени: 48
  • Публикации: 906
« Отговор #16 -: 29 Юли 2012, 19:41:34 »
//offtopic
@Stan Ами доста неща са ми създавали проблеми. Главно селекторите в HTML и JavaScript engina. IE има една склонност да харесва селекторите по име ( name ) и да прави проблеми при предаване на стойности по ( id ), има и разлики в държанието на JS при предаване на стойности ... Не, че и при другите браузъри няма странни неща де, примерно скоро разбрах,че при Chrome когато имаш <button> без посочен type="button" chrome го смята за submit и праща данните, въпреки, че имаш onSubmit="return false;". Общо взето различните браузъри си тълкуват нещата както си искат. Интересното е, че при IE от версия до версия промените са значителни и не знаеш кое-как точно се държи.
Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

Stan

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 27
  • -Получени: 135
  • Публикации: 641
« Отговор #17 -: 29 Юли 2012, 19:47:52 »
И аз предполагах, че става на въпрос за жаба скрипта.Благодаря за отговора.

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 120
  • -Получени: 73
  • Публикации: 994
  • Кибик
« Отговор #18 -: 29 Юли 2012, 20:43:03 »
Статистика
IE = 9%
FF = 61%
Sf = 10%
Op = 11%
Ch = 9%
(от блога)
« Последна редакция: 29 Юли 2012, 20:49:41 от HanKrum »
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
« Отговор #19 -: 29 Юли 2012, 23:31:52 »
Статистика
IE = 9%
FF = 61%
Sf = 10%
Op = 11%
Ch = 9%
(от блога)
Чакай ся, ти ся твоята статистика за нещо меродавно ли я имаш?
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 120
  • -Получени: 73
  • Публикации: 994
  • Кибик
« Отговор #20 -: 30 Юли 2012, 12:20:35 »
Не, просто Ицо ме попита за статистиката и аз е показах(на сайта за рецептите е друга, но пък май доста народ ползват сафарито, а като вляза през телефона показва, че съм със сафари ??? а съм с андроид).
:)
« Последна редакция: 30 Юли 2012, 12:22:51 от HanKrum »
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

wuser

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 85
  • -Получени: 49
  • Публикации: 2761
« Отговор #21 -: 24 Януари 2013, 11:26:01 »
Странно, че няма Конкверор, аз влизам и с него. Иначе вероятно голяма част от оперите са мой ;)
Мъдростта на патилото
Perl Monks: PHP - it's "training wheels without the bike" -- Randal L. Schwartz

Дееба... чувствам се все едно обяснявам на майка ми как да си отвори пощата
"не работи"
WTF?!?!? к'во значи че не работи?
Не ти се компилира, дава ти грешка, вади ти грешни резултати, компютърът ти се изключва като го напишеш или на целия квартал му спира тока?
Stilgar