Автор Тема: Първият онлайн електронен дневник с възможност за локална работа  (Прочетена 1049 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kras4ooo

• Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 5
    • CompTehn
Това е първият онлайн електронен дневник с възможност за локална работа.Какво точно представлява:

1.Улеснява работата на всеки учител като го кара да въведе данните за всеки ученик и след това с натискане на едно бутонче може да изпрати тази информация на сайта от където ще има възможност всеки родител да види цялата информация за детето си.
2.Улеснява всички родители тъй като няма да се налага да се ходи в училище и да се проверява успеха и държанието на ученика.

Тъй като този проект е още в разработка за сега може да се каже е завършена до някъде приложението за локална работа.Онлайн частта още е в разработка тъй като човекът от другата страна не е сериозен и не върши работата както трябва.След месец това ще бъде променено тъй като ще се наемат други хора за тази цел.

Тъй като приложението не е защитено много вероятността за показване на грешка не е малка.За такива проблеми моля да бъдем уведомени като ни се изпрати тази грешка.Ако някой прояви интерес към това приложение може да ни бъде съобщено, за да може да добием мотивация да го развиваме за напред.Очаквам вашите отзиви.

За проблеми също може да ни пишете на e-mail: support@comptehn.com

Локалното приложение е писано на Java 6 с помощта на IDE-Eclipse графичната част е направена с помощта на SWT.

Системните изисквания са(минимални): Видео: 128мб Windows: 2000,XP,7,8: Процесор: 500MHz, RAM-128мб

Ето и връзки за сваляне и инсталиране.

http://www.2shared.com/file/U_yl1-eT/Setup_32.html - 32 битова версия.
http://www.2shared.com/file/bgvIXVk8/Setup_64.html - 64 битова версия.
« Последна редакция: 27 Май 2012, 14:54:28 от Kras4ooo »

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 269
  • Публикации: 2593
  • meow
Изтеглих 64-битовата версия. Наистина грешките са прекалено много. Изпращам грешката, търси ми да въведа e-mail, отказвам, дава ми грешка пак и след това се праща съобщението...

Имаш още работа по проекта, мисля че е все още рано за демонстрации.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

Kras4ooo

• Newbie
  • *
  • Благодарности
    • CompTehn
Къде какво сте въвели и ви се е появила грешка ??

Kras4ooo

• Newbie
  • *
  • Благодарности
    • CompTehn
Това което подозирам сте направили не сте въвели @ и затова така е станало за в другите версии това ще бъде поправено.
Точно за това го пускам, за да разбера къде са проблемите.
« Последна редакция: 27 Май 2012, 14:27:32 от Kras4ooo »

Stan

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 27
  • -Получени: 135
  • Публикации: 641
Не погледнах другите раздели, но на раздел класни след като добавя класно ми отваря диалогов прозорец, че е добавено успешно, но не се появява веднага, а трябва да премина в друг раздел и да се върна и чак тогава да го видя.Също бих те посъветвал да промениш нюансите на зеленото за "минало" и на червеното за "предстоящо", защото дразнят очите малко или много.Успех с проекта.

Kras4ooo

• Newbie
  • *
  • Благодарности
    • CompTehn
Благодаря това за цветовете ще го отбележа.Относно това за появата веднага се работи.За сега ще остане така защото трябва да се правят заявки веднага щом се въведе нещо,но ще го имаме предвид за напред и ще го направим.Благодаря че изказвате мненията си ще се радвам да продължите и да давате идеи.