Автор Тема: Търся Flash разбирач  (Прочетена 540 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Zorko

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 33
  • -Получени: 8
  • Публикации: 206
Търся Flash разбирач
« -: 19 Април 2012, 22:01:18 »
Здравейте всички !  :) Търся човек , който да е в екипа на новия ми проект- портал за магии , който ще бъде качен в Интернет скоро . Този човек трябва да разбира от flash, за да прави онлайн фокусите. Нищо сложно не е , той няма да си ги измисля, а аз ще му ги давам и той ще ги изработва/редактира. Желаещите да пишат за повече информация :)

howto

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 44
  • -Получени: 4
  • Публикации: 341
Re: Търся Flash разбирач
« Отговор #1 -: 20 Април 2012, 00:33:53 »
хм !!!За фирма ли говорим ? Ще има ли заплати ? Трябва ли да се пише code ? Интерфейс ли искаш ? Екип има ли ? Работата може ли да се върши от вкъщи или е задължително да бъде в офис ?   ??? Я опиши какво даваш и какво желаеш да се направи и можем поговорим пак ;)
                                                            ???

Zorko

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 33
  • -Получени: 8
  • Публикации: 206
« Отговор #2 -: 20 Април 2012, 12:41:15 »
хм !!!За фирма ли говорим ? Ще има ли заплати ? Трябва ли да се пише code ? Интерфейс ли искаш ? Екип има ли ? Работата може ли да се върши от вкъщи или е задължително да бъде в офис ?   ??? Я опиши какво даваш и какво желаеш да се направи и можем поговорим пак ;)
                                                            ???
Значи не е фирма. Просто това ще е сайт в който хората , ще могат да се учат да правят фокуси. И ще има място където ще им се правят фокуси онлайн т.е точно тея swf фокуси които ще трябва да правиш. То не е работа , като да работиш цял месец. Ми просто да изработиш няколко фокусчета , аз ще ти покажа как трябва да се получат и ти ще ги направиш. Абе за повече инфо пишете на скайп: vilian_ivanov .

howto

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 44
  • -Получени: 4
  • Публикации: 341
« Отговор #3 -: 20 Април 2012, 13:37:19 »
лол :D Има доста хора който ще се навият :). Аз съм още начинаещ и мисля да пропусна :) Все пак благодаря за офертата :P