Здравейте,
... малко ми е неудобно да си задам ламерския въпрос, но ми писна да се мъча.
Та, въпроса ми е ... в коя папка трябва да разархивирам VTK за да ми отваря библиотеките, в инсталационната на Visual C++ или в папката на самия проект или ... знам ли .. за това питам..
И трябва ли ми цялото съдържание на архива или само 'lib' папката?
Благодаря предварително.