Автор Тема: Програмиране=++Алгоритми  (Прочетена 1868 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

leron

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 2
  • -Получени: 9
  • Публикации: 185
Програмиране=++Алгоритми
« -: 18 Януари 2012, 23:34:41 »
Наскоро интересът ми бе привлечен от рецензиите за тази книга и самата нея съответно. За съжаление забелязвам, че е доста старичка, а освен това не съм я виждал никъде из пловдивските книжарници.Така че въпросите ми са два - първо какво смятате относно, доколко книгата все още е запазила своята актуалност и полезност и второ, откъде би могла да се намери и евентуално има ли някой, който я притежава и желае да я продаде/замени/даде временно за копиране?

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
Re: Програмиране=++Алгоритми
« Отговор #1 -: 18 Януари 2012, 23:43:29 »
Алгоритмите са си алгоритми, кво значи остарял, ако ще правиш нови или някаква иновация ще ползваш да ама иначи си е ок!
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

leron

• Full Member
  • Благодарности
« Отговор #2 -: 18 Януари 2012, 23:54:31 »
Да ти кажа и аз това си мислех, но все пак реших да пусна темата, защото нямам никакъв поглед над книгата. Най-малкото, дори не знам само логика и математика ли е или има и програмен код,  и ако има на какъв програмен език е реализиран и изобщо...честно казано не знам наистина как да задам конкретно първия въпрос, просто някой ако има някакви съображения... а иначе по-важно е второто - за намирането на книгата, защото гледам някакви онлайн магазини, но  цената варира между 22-35лв в различните места, където видях, че се предлага, а истината, е че и 20лв не ми се дават много-много, но ако от тук не изскочи нещо близките дни ще се купува нова. А от твоя коментар разбирам, че покупката ще е полезна, така че още един + в това да се сдобия с книгата независимо дали ще се взима нова или по друг начин.

wuser

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 85
  • -Получени: 49
  • Публикации: 2761
Мъдростта на патилото
Perl Monks: PHP - it's "training wheels without the bike" -- Randal L. Schwartz

Дееба... чувствам се все едно обяснявам на майка ми как да си отвори пощата
"не работи"
WTF?!?!? к'во значи че не работи?
Не ти се компилира, дава ти грешка, вади ти грешни резултати, компютърът ти се изключва като го напишеш или на целия квартал му спира тока?
Stilgar

leron

• Full Member
  • Благодарности
« Отговор #4 -: 19 Януари 2012, 00:29:09 »
Благодарско за линка. На пръв поглед наистина много математика, но да видим...