Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
1 Час
1 Ден
1 Седмица
1 Месец
Завинаги
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
Правила на сайта
Начало
Форум
Помощ
Търси
Вход
Регистрация
Научи ме
»
Готови решения
»
Други
»
Не харесвам флаша, но това е определено добро решение!
« назад
напред »
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Автор
Тема: Не харесвам флаша, но това е определено добро решение! (Прочетена 2193 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
echeveria
Hero Member
Благодарности
-Казани: 72
-Получени: 94
Публикации: 4836
Не харесвам флаша, но това е определено добро решение!
«
-:
16 Януари 2012, 19:18:08 »
http://www.paulvanroekel.nl/picasa/
Активен
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="
http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html
" style="width:
metost
Administrator
Hero Member
Благодарности
-Казани: 13
-Получени: 41
Публикации: 764
Re: Не харесвам флаша, но това е определено добро решение!
«
Отговор #1 -:
18 Януари 2012, 11:18:09 »
+1
Активен
(рɐǝɥ ɹпoʎ uɹпʇ ʇ,uoр)
echeveria
Hero Member
Благодарности
-Казани: 72
-Получени: 94
Публикации: 4836
Re: Не харесвам флаша, но това е определено добро решение!
«
Отговор #2 -:
18 Януари 2012, 12:49:47 »
http://flash-gallery.com/
Активен
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="
http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html
" style="width:
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
« назад
напред »
Научи ме
»
Готови решения
»
Други
»
Не харесвам флаша, но това е определено добро решение!