Автор Тема: Търся човек за проект  (Прочетена 657 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
Търся човек за проект
« -: 05 Януари 2012, 17:55:05 »
Здравейте.
Започвам един проект да пиша от нулата. Не мога да спомена за какво точно става въпрос на всеослушание поне за сега (ранна фаза е) обаче се нуждая от помощник за него.
 Няма подобен и то не само в Бг а и почти в света! Кога ще е отворен, така че в крайна сметка може да се ползва от който и да е (под гпл3 е така че му мислете) :)
Ако някой желае да помогне моля, нека ми представи неща които е правил. Проекта като за начало няма да носи финансови дивиденти - сам ще го спонсорирам, и понеже не е насочен към печалба (може да се каже че има някакъв аналог с този сайт, но е на друга тематика) може да се издържа само от дарения.
Накратко ми трябва човек с поне средни познания по дизайн (фотошип/гимп, html, css, javascript) познаването на рнр не е задължително, но може да помогне. Не се изисква да работи това - на мен самия ми е страничен проект и го правя за удоволствие.
Не е задължително да е само един като цяло, може да сме няколко. Колкото и да е странно предпочитам да е човек от Пловдив, или околкоста макар, че не е задължително изискване и това.
Пратете ми мотивиран отговор и неща които сте правили, или тук във форума, или на лично както и на мейла ми който е:
s.p.germanov[a]gmail[dot]com
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width: