Господа, това СЕО за вас е като някакъв слух, предание, легенда. Говорите и пишете за него със скрита уплаха. СЕО съществува, защото всяка търсачка си има алгоритъм, но съгласете се с мен, това за "френдли урл" си е пълна тъпня, толкова ли е смотан "бот"-а, че не знае къде се намира, НЕ ние не знаем къде се намираме, затова ползваме френдлито.
Само 10% от интернет потребителите гледат УРЛ-то, а останалите, даже не знаят къде им е адресната лента, като им продиктуваш сайт го пишат във формата за търсене в гуКъл. СЕО взе да става като религия, някой открие нещо и веднага се мъчи да го наложи със причина "Всевишния СЕО, така иска!".
Събудете се!!! СЕО е добре написан сайт, с качествено описание, с подбрани ключови думи (не да изсипеш там един речник думи, а съдържанието ти е само за капки за уши), валиден HTML, CSS, и JS.