Автор Тема: Слятото мнение от метост!  (Прочетена 3122 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

canon4o

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 18
  • -Получени: 33
  • Публикации: 324
Re: Слятото мнение от метост!
« Отговор #15 -: 30 Септември 2014, 21:29:32 »
TROLL
Ще започна с това, че аз се върнах. Повече от 6-7месеца не бях писал в темите за програмиране точно заради тва мнение, но от тук насетне това повече няма бъде така и ще се боря срещу този вирус наречен "святото мнение на Метост" (не е писмена грешка)  с всички възможни средства, които текущият ми статус позволява.

Колко ти платиха за тоя коментар?  ;D

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #16 -: 30 Септември 2014, 22:29:36 »
Не можах да разбера кой на кой плаща? Мистерия....

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #17 -: 01 Октомври 2014, 14:19:50 »
Снощи намерих интересни / остроумни / редактирани точки от правилника на научиМе. Забележете редактора в дъното на правилника :)

Нека да погледнем от Права и задължения, последната точка 14. 

Цитат
14. Всички регистрирани потребители са длъжни да редактират собствените си съобщения чрез бутон "Edit/Промени", когато имат да добавят нещо към поста си. Не се допуска редактиране на мнения след застъпването им от такива на други участници, както и пускане на последователни мнения от един и същи участник.

Сещам се поне за две положения в които аз се намирам в пат /  матова ситуация.

Ситуация 1.

1. Пускам нова тема с текущ проблем. В продължение на часове / дни никой не отговаря, но аз вече съм намерил решение и решавам да го споделя.

Имам три възможни опции съгласно правилника и тази точка в него:

а) Трябва да редактирам поста си, като намереното решение трябва да бъде част от редакцията към него.
б) Да отворя нова тема, да напиша решението си и да дам линк към темата с проблема
в) Да чакам докато някой не попита / напише нещо ново 

Note:
Буква "а" е лимитирана, понеже, мисля редакцията има давност, с други не мога да редактирам поста си след 2 дни.
Буква "б" пък противоречи, на точката за наводняване с излишен постинг. Представете си 10 теми към един и същ проблем :) 

Ситуация 2.

1. Отварям нова тема с няколко проблема в нея. По-късно някой от потребителите дава частично решение (често се случва), проблема се решева с негова помощ и аз описвам решението в/у тази му част, но ако възникне нов или имам питане свързано с другият проблем, аз съм отново с вързани ръце докато някой не ме подкани с нов отговор.

Намирам тази точка от правилника за безумно глупава и държа тя да бъде заличена или най-малкото добре редактирана.

Лично се чувствам засегнат от това слято мнение и имам въпрос към всички админитратори, защо не беше спазена точка 12, след като в продължение на година въпроса се повдига постоянно и редица участници са съпричастни с мен?

Цитат
12. Администрацията е длъжна да изслушва внимателно и с уважение всяко мнение на регистриран потребител и да демонстрира максимална безпристрастност към всеки проблем

« Последна редакция: 01 Октомври 2014, 14:49:42 от jazzman »
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #18 -: 01 Октомври 2014, 18:51:46 »
Обаче админите  яко те игнорват.

theSit

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 18
  • -Получени: 3
  • Публикации: 152
« Отговор #19 -: 01 Октомври 2014, 20:36:07 »
Мисля, че трябва всички да се успокоите и да се следва единствено устава на сайта. Ако наистина това слято мнение е в противоречие с правилата и някой по своя воля си редактира нещата както му е угодно то трябва да бъде премахнато, без значение кой, с какъв статус е и какво е направил и прави до този момента за доброто на nau4i.me. Ако устава може  се наруши от един, това означава, че всеки администратор или потребител може да го прави, от тук логично следва, че няма нужда от него, а без него следва анархия. 

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #20 -: 01 Октомври 2014, 22:46:14 »
Цитат
Обаче админите  яко те игнорват.

Тва няма никакво значение за мен HD. Aз ще продължавам да им набивам шишовете, все някой свестен е останал от тях :)

Добър постинг @theSit, абсолютно съм съгласен с казанато от теб.   
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html