Автор Тема: It-universe.info  (Прочетена 1268 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stanimir1

• Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 8
  • -Получени: 0
  • Публикации: 47
    • Сайт за България
It-universe.info
« -: 12 Август 2011, 19:15:49 »
Здравейте, искам да ви представя едно сайтче за уроци, в чийто екип съм аз: http://it-universe.info/. Приемат се всякакви мнения и критики :). Между другото, от днес дизайнът е нов...

leron

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 2
  • -Получени: 9
  • Публикации: 185
Re: It-universe.info
« Отговор #1 -: 12 Август 2011, 19:36:55 »
Привет.Поздравления за свършената работа.Да си призная още не съм гледал някой урок, когато го направя ще пиша пак, но дизайна е много приятен, допада ми, ако и уроците си ги бива бих казал "много добре" :)
П.С
Само тоя банер "Под водата" омазва работата.

stanimir1

• Newbie
  • *
  • Благодарности
    • Сайт за България
« Отговор #2 -: 12 Август 2011, 19:41:26 »
Здравей, благодаря за мнението. A за качество на уроците не знам какво да кажа, защото хората от екипа не сме добавяли много, повечето качени от нас са за HTML.

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #3 -: 12 Август 2011, 19:45:28 »
Дизайна Вие ли сте си го създали или сте го взели от някъде??  Иначе @leron e прав. Разкарайте тази реклама за под водата. че е отвратителна. :)

leron

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 2
  • -Получени: 9
  • Публикации: 185
« Отговор #4 -: 12 Август 2011, 19:49:03 »
Ами аз разгледах уроците за джаваскрипт, защото сега съм на такава вълна и честно казано - доста слабо, даже някой от тях като примерно - "В този урок ще научите основни неща за Javascript." даже не знам защо са пуснати по този начин, предполагам, за да създава усещане за количество.Не че е лошо да се прочете и малко история ама...Другото - очевидния копи-пейст не говори много добре за нивото на сайта като цяло (по мое мнение).Това, което ми хареса, е че не е видео уроци, а всичко е описано, на мен лично този начин на поднасяне на информацията повече ми допада и се радвам, че сте го възприели за вашия проект.
  Пожелавам ви успешно развитие на проекта!
П.С
Не знам дали аз не мога да открия или просто липсва линк, който да връща от форума към сайта...
« Последна редакция: 12 Август 2011, 19:53:08 от leron »

stanimir1

• Newbie
  • *
  • Благодарности
    • Сайт за България
« Отговор #5 -: 12 Август 2011, 20:07:45 »
@HD: Дизайна не сме го взимали отникъде, ние сме го правили. Иначе за гадната реклама: просто предлагаме безплатно рекламиране като начин за привличане на посетители. Не избираме ние какви реклами ще сложат другите...

@leron: Както казах по-горе, повечето уроци са добавяни от другите потребители на сайта. Знаем, наистина има туториали с  доста слабо качество... Но впоследствие може да пуснем нови уроци и да направим "чистка".

wuser

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 85
  • -Получени: 49
  • Публикации: 2761
« Отговор #6 -: 21 Август 2011, 20:34:22 »
Сигурно си е Ваш, ама тия извити линии и тази цветова схема са едно към едно с туриста. На мен не ми пречи, а и на Боби е далеч по-изпипан, но не знам държите ли да се правят асоциации между вас и него. Аз като минимум бих минал на друга палитра.
Мъдростта на патилото
Perl Monks: PHP - it's "training wheels without the bike" -- Randal L. Schwartz

Дееба... чувствам се все едно обяснявам на майка ми как да си отвори пощата
"не работи"
WTF?!?!? к'во значи че не работи?
Не ти се компилира, дава ти грешка, вади ти грешни резултати, компютърът ти се изключва като го напишеш или на целия квартал му спира тока?
Stilgar

antigoogle

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 6
  • -Получени: 5
  • Публикации: 273
« Отговор #7 -: 06 Септември 2011, 22:27:12 »
Тая картинка на хедъра зарежда много бавно.Явно не сте я оптимизирали.Всичко останало зарежда около минута по-бързо от хедъра.
Кажи му дизайнер и не го обиждай повече !