Други > Google

популяризиране на сайт

(1/2) > >>

Packo7:
Здравейте, не знам дали мястото на темата е тук но ако не е я преместете  :)
Как мога да популяризирам сайт така,че да се вижда от всички търсачки и по-специално примерно в гугъл като се напишат първите вяколко букви от заглавието гугъл да го дописва? Става въпрос за сайт за електро уреди и например клиента който не знае за какво става въпрос и иска да си купи пералня и просто да напише перални-София и в резултатите да му излиза сайта на някой от първите позиций? Може би въпроса е малко тъп но в HTML кода като напиша <meta name="keywords" content= на еди какво си нещо не се получава :( къде бъркам и просто това в HTML-a достатъчно ли е?
Благодаря предварително

Avalanche:
Питането ти има един единствен отговор - SEO. Има си хора, които изкарват прехраната си с това, за което питаш. За да изкараш един сайт на по-предна позиция в гугъл се изисква доста труд, особено ако става въпрос за сфери, в които конкуренцията е огромна.

SylaR:
Стъпките, който сам можеш да извършиш са

валидация на кода
използване на  <h1><strong><em> и т.н на подходящите места
УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ
title и alt на линкове и снимки
връзки между вътрешните страници
проучване на ключовите думи в нишата
създаване на връзки към сайта(backlinks) - добавянето на сайта в директори купуване на линкове реклами и др.
участиe в социални мрежи

Нещо, ако бъркам моля някой по-вещ да ме поправи, но това са стъпките които аз спазвам

Raicho:
Друг начин е да си платиш Google AdWords можеш да направиш така, че като някой кликне на реклама създадена от теб  да плащаш по 1 стотинка не е много нали ? А получаваш много привилегии по този начин прочети за какво иде реч ;)

Packo7:
Благодаря ви много за отговорите момчета,ще видя какво ще стане  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия