Автор Тема: предложение за урок  (Прочетена 824 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sl1pKn07

• Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 1
предложение за урок
« -: 30 Юни 2011, 12:14:11 »
Не знам дали е тук мястото и дали вече има такава тема, но все пак ще предложа да се направи някакъв проект на PHP с ООП, защото уроците за ООП са малко и се показват само основните неща.. а всички искаме да видим всъщност как се действа в истински проект с обектите и как те комуникират помежду си.

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
Re:предложение за урок
« Отговор #1 -: 30 Юни 2011, 13:09:07 »
В момента няма кой да се занимава с това, на мен лично нищо такова не ми се прави!
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #2 -: 30 Юни 2011, 13:14:19 »
Kaкво те интересува по-точно. Наистина записване на една такава поредица ще отнеме много време. Аз лично видеа няма как да записвам, защото имам лек говорен дефект и няма да се получат нещата. Вече е  изпробвано.  Принципно имам няколко книжки, които са добри и показват проекти, базирани на обектния модел.  Ако имаш интерес пиши ми на ЛС

kerkenez

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 2
  • -Получени: 14
  • Публикации: 1205
« Отговор #3 -: 30 Юни 2011, 14:23:33 »
В момента няма кой да се занимава с това, на мен лично нищо такова не ми се прави!
Как така "няма кой" ? Предложението е пуснато и краен срок няма, след седмица някой може да реши и да направи.

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
« Отговор #4 -: 30 Юни 2011, 17:20:27 »
Как така "няма кой" ? Предложението е пуснато и краен срок няма, след седмица някой може да реши и да направи.
Казах в момента - не вади от контекста думи :)
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width: