Програмиране > PHP

Урок за бисквитки, кога?

(1/6) > >>

infinity1305:
Здравейте,

Причината да съм тук е учителя gatakka. Благодарности, защото после неговите уроци набрах смелост да мигрирам към Ubuntu u вече втора година си перкам с него. В един момент осъзнах, че увлечението ми по сайтостроене не струва без пустото PHP. Купих книги, гледах чуждоезични уроци, но поднесеното от учителя gatakka направи нещата ясни и достъпни. Благодарности 2.

Чудесно, има уроци за сесии, но мисля, че е нужен урок за бисквитки. Това ще изясни тяхното ползване за конкретна задача и ще покаже плюсовете и минусите им. Един вид кога сесия и кога бисквитка.

Нямам права да публикувам нова тема в точния раздел, затова се намирам тук.
В момента слушам Salsa streem. Всички песни от него до края на деня са мои поздрави към екипа.

echeveria:
Бре, верно ли няма бе?

infinity1305:
Истина няма и това ме учуди. Навсякъде се показва сесия, дори са посветени два урока на нея, но ни грам за бисквитките. Какво са, как се задават...няма, тъмна Индия.

Извинявам се за редакцията, но наскоро си залях клавиатурата с бира и някои копчета задържат...

Avalanche:

--- Цитат на: infinity1305 в 03 Юни 2011, 21:49:04 ---Истина няма и това ме учуди. Навсякъде се показва сесия, дори са посветени два урока на нея, но ни грам за бисквитките. Какво са, как се задават...няма, тъмна Индия.

Извинявам се за редакцията, но наскоро си залях клавиатурата с бира и някои копчета задържат...

--- Край на цитат ---
Няма нищо сложно покрай бисквитките, сигурен съм, че дори и от документацията в php.net за тях може да ти стане напълно ясно какво са и как се ядат.
Понеже нещо не ми се получават видео уроците, може да драсна два-три реда, но само при проявено желание.

infinity1305:
Ами драсни, но нека са повече от два три реда. Например, форума тук ми лепи бисквитка. Нещо, повече, искам да я видя отвътре.

От тази снимка, кое какво е? Защо толкова много?
Между документация и практическо приложение, за мен има голяма разлика, за това питам.
Колкото повече по въпроса, толкова по-добре за моето образование.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия