Автор Тема: Купувам нетбук или лаптоп с малки размери  (Прочетена 1171 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
Купувам повреден нетбук или лаптоп с малки размери. Повреди по матрицата и дисплея не ме притесняват. Важното е да работи дъното , процесора, рамта и батерията. Харда е добре да работи.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

Todor

• Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 1
  • -Получени: 0
  • Публикации: 19
Re: Купувам нетбук или лаптоп с малки размери
« Отговор #1 -: 07 Септември 2011, 14:26:15 »
Имам едно счупено Беко с Pentum M на 1.73Ghz с 1GB ram. Ако си заинтересуван пиши ЛС или на gospodinov.web[a]gmail[dot]com  за повече инфо :)
« Последна редакция: 07 Септември 2011, 14:43:51 от echeveria »

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
Re: Купувам нетбук или лаптоп с малки размери
« Отговор #2 -: 06 Януари 2012, 23:47:47 »
Бях забравил за тази тема .... Както и да е , вече се сдобих с такава (не точно) машина, но пък е без пари.
Ако някой желае да види какво съм направил, ще кача и снимки. Но само ако има желаещи, защото трябва да я спирам и да снимам, а си работи доста добре в момента.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.