Автор Тема: урл енкодинг  (Прочетена 4569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

velizar

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 15
  • -Получени: 1
  • Публикации: 97
Re:урл енкодинг
« Отговор #30 -: 21 Април 2011, 23:28:05 »
Каква грешка вади?

там е проблема не вади грешка .. просто ми показва празна страница - щом натисна линк за 2-ра или някоя др страница ми изкарва празна страница ( виж 2-рата снимка ).

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
« Отговор #31 -: 21 Април 2011, 23:33:53 »
Използвай var_dump за да видиш какво дават заявките като инфо - някъде имаш неправина заявка вероятно!
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

velizar

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
« Отговор #32 -: 22 Април 2011, 13:42:01 »
значи с var_dump пробвах всички променливи къде намерих по скрипта и до 1-ва страница от резултатите всичко се показва точно , но на следваща страница ми показва отново празна страница , без var_dump без нищо... само хтмл ..
Мисля ,че проблема идва от оффсет-а в SQL-а , защото го зададох да се предава като ГЕТ параметър и когато посоча 2,3,n-та страница (доло в дясно на мозилата нали изписва страницата на коятп уж трябва да отидеш)  оффсет-а навсякъде е 0...

velizar

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
« Отговор #33 -: 22 Април 2011, 18:19:45 »
Оправих се ! проблема е бил в това ,че  в result.php проверявам if(isset($_POST['submit'] и така когато страницата се презареди когато се натисне линк за 2,3,4.. страница кода под това не се изпълнява (защото $_POST['submit'] не е set .
Незнам как не съм го видял ! от 10 дена си блъскам главата защо не работеше .. знаех си че е някаква тъпотия от недоглеждане и съм се взирал с часове пред монитора, ноооо така се получава някой път ..
Благодаря на всички за помоща.