Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
1 Час
1 Ден
1 Седмица
1 Месец
Завинаги
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
Правила на сайта
Начало
Форум
Помощ
Търси
Вход
Регистрация
Научи ме
»
Програмиране
»
C/C++
»
Re: Въпрос за QT
« назад
напред »
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Автор
Тема: Re: Въпрос за QT (Прочетена 1904 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
haccac
Jr. Member
Благодарности
-Казани: 0
-Получени: 0
Публикации: 80
Re: Въпрос за QT
«
-:
08 Март 2011, 14:53:34 »
Искам да попитам някой знае ли как може да се рестартира MainWindow в приложението като се ползва функция от самия клас или от външен клас. Ползвам Qt Creator. Благоодаря предварително.
Активен
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
« назад
напред »
Научи ме
»
Програмиране
»
C/C++
»
Re: Въпрос за QT