Автор Тема: Strafe  (Прочетена 1692 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Pinket

  • Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 10
Strafe
« -: 07 Март 2011, 12:51:03 »
Може ли някой да ми покаже, обясни как, когато си мръдна мишката наляво програмата да натиска Стрелка Наляво