Прибира се мъж вкъщи. Влиза си и гледа котката - без козина. Недоумяващ пита жена си:
- Какво се е случи с животинчето?
- Нали сам вчера преди да заспиш ми каза: няма да е лошо да обръснеш котето...
Дълга опашка в аптека от чакащи. Влиза забързан младеж и се обръща към опашката: - Извинявайте, моля, може ли да мина най-отпред, защото ме чака човек на легло? - Съчувствени гласове от опашката: - Да, разбира се, щом е така.Младежът застава най-отред и казва:- Две опаковки презервативи, моля!
Хакери си говорят в интернет кафе...
- Разбрах, че си отказал тютюнопушенето...
- Абе така е...От седмица вече не пуша...
- Е как е?!Разказвай....
- Ами взех, че си купих електронна цигара, и сега от няколко дни се ровя в интернет за да и търся драйверите.....
Пешо, защо си дошъл на работа? Нали следобед погребваш тъща си?
- Най-напред работата, после удоволствието...
Жена пита прибралия се мъж:
- Къде беше?
- На сватба. Уф, как си напоркахме, не можеш да си представиш направо...
- Защо да не мога пък?
- Можеш ли?
- Ами като те гледам в тази булчинска рокля, защо да не мога...
- Келнер, ние със съпругата ми отбелязваме 25 години съвместен живот. Някакво вино да ни препоръчате?
- Кажете първо: искате да празнувате или да забравите?
Срещат се мъж и жена в един бар. Жената около 45 годишна. Тя го пита:
- Правил ли си тройка с майка и дъщеря?
Той:
- Ами не!
- А искаш ли?
Той ентусиазирано протрива ръце:
- Ами да!
- Хайде да те водя в къщи тогава...
Отиват и тя от вратата:
- Мамооооо, спиш ли? Имаме гости ..
Мъж и жена гледат телевизия. По едно време почват да дават кадри с някакво неизвестно, много грозно и страшно животно, което издава сатанински звуци. Жената викнала ужасено:
- Майчицеееее.......
А мъжът и погледнал, погледнал па рекъл:
- Да, има някаква прилика с нея
Девиз на старият ерген:
"По-добре мляко в хладилника отколкото крава в кухнята".
Мъж казва на жена си:
- Виж, скъпа, какъв улов имах днес!
- Не ме занасяй! Съседката те е видяла, как си влизал в рибарския магазин!
- Ами...една част се наложи да продам, разбира се.
Отива едно детенце на плажа с майка си.но докато си играело в пясъка
му направило впечатление,че на някой чичковци плувките са по-издути,на други по-малко
Попитало то майка си ,а тя му отговорила че някой чичковци са по-богати,други по-бедни та затова.
По едно време детето докато си ровело в пясъка се развикало.
-Мамо ,мамо виж,виж,па този чичко колкото по те гледа толкова
по богат става
Заекът много обичал да псува. На животните им писнало и му дали ултиматум вместо да псува, да казва име на цвете...
След горското съвещание лисана среща зайко и решила да го подразни:
- Зайо, май те прецакахме, а?!?
- Лисано, не ме нерви! Така съм се набожурил, че ще ти го надетелинча, та чак момина сълза ще ти покапе от маргаритката!!!
Една нашенска девойка се омъжила за арабин.В нощта преди консумиране на брака,майката на девойката я предупреждава:
-"Дъще ,ако тоя иска да го направи в"другото място" не му давай".
Минала година от брака им и една вечер арабина поискал да го направят в "другото място",на което дъщерята категорично отказала.-
Мама ми каза да не давам "другото място",на което арабина учудено казал:
- "Ми твоята майка не иска ли внучета!??
Един ден една жена се пибира късно вкъщи и заварва мъжа си с бутилка уиски на масата, очите му червени бузите му мокри, много нещастен.
- Какво стана Пешо? - пита жената
- Жено, жено сеща ли едно време като ни хвана баща ти да правим секс?
- Сещам се Пешо.
- Сещаш ли се че тогава ми каза че ако не се оженя за теб ще ме вкара за 20 години в затвора?
- Как да не се сещам нали така се оженихме.
- Днес стават 20 години от този ден. Вече щях да съм на СВОБОДА!
Мутра се явява в местният КАТ за да си получи шофьорската книжка...Полицаят му я подава помпозно, и тържествено му заявява:
- Ето, господине - заповядайте свидетелството си за правоуправление на МПС!Честито!
В отговор мутрата се почесва по врата, и го пита:
- Аве, шефе, ами като е само за правоуправление, по завоите кой ще шофира БВМ-то бе?!
Една вечер мъж влиза в бар с унило изражение.
Бармана го пита какво ще желае.
Мъжът отговаря (с въздишка):
- Една бира.
- Какво има, защо си толкова унил днес? - попитал го барманът.
- Скарах се със жена си и тя ми каза, че няма да ми говори един месец. - отвърнал мъжът.
- Какъв е проблемът тогава? - попитал пак барманът.
- Ами, месецът изтича днес. - отговорил тъжно мъжът.
Мъж и жена гледат играта "Стани богат". Мъжът:
- Уф, уморен съм и отивам да си лягам.
Жената /игриво/:
- И аз ще дойда с теб.
Мъжът:
- Но те предупреждавам, че заспивам веднага.
Жената:
- Ами, тогава ще се възползвам от "ПОЗВЪНИ НА ПРИЯТЕЛ".
Настаняват Христо стоичков в хотел,пиколото носи куфарите. Влизат в стаята ,Стоичков я оглежда,а пиколото се обръща къмнего с думите :
- Господин Стоичков,ще Ви трябвам ли още или да си еба путката майна ?
Умират четирима мъже. На оня свят свети Петър пита първия:
- Имаше ли тъща?
- Да.
- Отиваш в рая.
Пита втория:
- Имаше ли тъща?
- Да.
- Ти също отиваш в рая.
Пита третия:
- Имаше ли тъща?
- Не.
- Отиваш в ада.
Дошъл ред на четвъртия:
- Имаше ли тъща?
- Да, имах две.
- Веднага в ада!
- Но защо в ада? Тези, които имаха по една тъща - в рая, а аз с две в ада?
- След две тъщи адът ще ти се стори рай!