Здравейте и тук.
И тук имам малък въпрос относто полиформизма. Поне според това, мкоето съм чел на други места полиформизъм е различно поведение на метод в един и същи клас. В урока се казва, че това е различно поведение на метод в различни класове. Не виждам защо да има специален термин за методи с едно и също име в различни класове, мкоито имат различно поведение.
Предполагам това е само технически пропуск, но все пак искам да бъда сигурен, че мнението ми е правилно.
Ще бъда благодарен за всеки отговор.