Здравейте,
първо моите искренни поздрави към авторите, които са си направили труда да ни уграмотят безплатно ЕВАЛА !!!!
Имам доста проекти направени и работещи, гледах уроците Ви за ООП, но нещо не го схващам, та МОЛБАТА ми е: може ли да направите един урок с един макар и прост проект (логин, регистрация, малко завки към база), за да видя как наистина действа реални условия. Ще Ви бъда много благодарен!!!
BEST REGARDS!!!