Добре де, неможа ли да ми кажеш къде ми е грешката. В начина по които извиквам снимките, в пътя към тях, в цсс или някъде на друго място, а вместо това ми отговаряш с въпрос. Аз щом няколко дена пускам теми и питам се вижда, че сам не успявам да си намеря грешката. Ако знаеш къде бъркам ще съм ти благодарен да ми покажеш.