Ако вкараш обикновенни функции, като методи на клас, това не е ООП. Основата на ООП е взаимодействието между обекти. Това което ти си написал е метод който ти прави линкове на страницирането. За да е истински клас за странициране, трябва да енкапсулираш извеждането на резултатите в него и в най-добрия случай само да му кажеш колко резулата искаш на ред, с възможност да му кажеш коя страница искаш, но да не си ззадължен и пак да работи коректно. А ако изнесеш логиката свързана с базата в отделен mapper/peer/manager клас на този, вече ще имаш относително истински обектно ориентирано програмиране. Няма нужда да ти давам аз ' класче ' за странициране. Можеш да си намериш сам и да видиш как се правят.
Ако сам си съчинил това от някакъв процедурен метод - браво, но имаш много да учиш и не смятам, че видеото е подходящо да се нарече урок.
P.C++ Да наричаш клас - класче, само показва несериозност. (: