Привет банда,
един " дребен " проблем с Enternet Ixplorer, гадостта не пренася дълъг текст, след като го показвам чрез echo. Мозилата и Хрома си го пренасят, div тага е с фиксирана ширина - 755px, никакви проценти...
Някого друг да се е сблъсквал с това? :huh: