Автор Тема: Въпрос относно AJAX  (Прочетена 2003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Awaken

  • Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 3
Въпрос относно AJAX
« -: 05 Септември 2010, 22:15:28 »
Въпросът ми е следния: Как мога да заредя изцяло нова страница с AJAX, да изпълня скриптовете по нея и тогава да я покажа на потребителя, защото сега ако зареда съдържанието на някоя страница с AJAX и го покажа, то скриптовете в него (тези, които се изпълняват след нормално зареждане - document ready, body onload..) не се изпълняват. Благодаря предварително.

Stilgar

  • Hero Member
  • *****
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 42
  • Публикации: 1406
    • The Sietch
Отг: Въпрос относно AJAX
« Отговор #1 -: 06 Септември 2010, 01:44:47 »
И какъв е смисълът да заредиш цяла страница така?