Автор Тема: Какво ще направите ако ви се падне джакпота от тотото  (Прочетена 12689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 104
  • Публикации: 1438
    • DanailDR.EU
Я всеки да си каже, какво ще направи с толкова много пари, като джакпота от тотото
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
    • DanailDR.EU
Айде аз да кажа какво ще направя.
Тегля парите , в брой в банкноти по 5лв. Товаря ги на един камион и право пред парламента. Там си правя една пирамидка от пачките и ги заливам с малко бензинец, после им драскам клечката.
П.П. молете се да не го спечеля тоя джакпот.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 120
  • -Получени: 73
  • Публикации: 998
  • Кибик
Купувам 10 декара в някое забутано място, далеч от пошлостта, купувам 115 килограма медна жица за вторичната намотка за генератора на Тесла с който ще захранвам с ток безплатно поне 2-3 села. Ще си построя малка къщичка, стопански двор и на останалото ще има посеви и овошки. Ще си изкопая кладенец и ще съм на върха на щастието.
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 89
  • -Получени: 136
  • Публикации: 1321
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
иха 3 ми е любимото число ...
я па че си стегна пасаторчето онова сивото красивото дет HD вика че чичковско било ... покривам заемите на наще ... зимам жинътъ и гас ду ламарината ... нема да остава място дет да не мий стъпил кракЪ на таз земя ;о)
Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
Питанчо ако вземеш джакпота вземи някакъв по-нов, че с твоя няма да те пуснат в Европа..

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
тцъ ... тоз си мий идеален ... само малко младежки пъпки дет има ...
Дидко а ти що точно 5-толевки си си заплюл?

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
    • DanailDR.EU
щото ако джакпота е 6 милиона, по двулевки са ти 3 милиона копюра, надали ще ги имат налични

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
щото ако джакпота е 6 милиона, по двулевки са ти 3 милиона копюра, надали ще ги имат налични
неа са плашиш ... така и така за суми над 20 000 леа тряя да дадеж заявка предния ден а за над 50 000 мисля че беше 3 или 5 дена предварително
та за 5 леа щи ги съберат :о)

!ntel

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 2
  • -Получени: 4
  • Публикации: 55
Веднага ги взимам и ги изгарям всичките до последната банкнота!  :-X  :o  ::)  :'(  :P  8)  ;)  :D  ;D
Нито съм ги заслужил тия пари, нито пък ще направя нещо полезно с тях.

Ако се чудите защо отговора ми е такъв - ами парите имат свойството да променят хората малко или много :D
Приемете че мен ще ме променят много и предпочитам да ги изгоря, но не защото не искам да се променя, а защото никой до сега не си е изгорил печалбата от тотото ???

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
 :o :o :o :o  :o нещо много станахте пироманите ...

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
    • DanailDR.EU
Веднага ги взимам и ги изгарям всичките до последната банкнота!  :-X  :o  ::)  :'(  :P  8)  ;)  :D  ;D
Нито съм ги заслужил тия пари, нито пък ще направя нещо полезно с тях.

Ако се чудите защо отговора ми е такъв - ами парите имат свойството да променят хората малко или много :D
Приемете че мен ще ме променят много и предпочитам да ги изгоря, но не защото не искам да се променя, а защото никой до сега не си е изгорил печалбата от тотото ???

аааа аз пръв си го заплюх това

!ntel

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 2
  • -Получени: 4
  • Публикации: 55
Ти може и да си го заплюл този метод, ама ако не ти падне джакпота, няма да имаш тази възможност, така че нямаш право да предявяваш претенции :P
Само си представете колко хора ще си теглят ножа заради подобна постъпка :D

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
    • DanailDR.EU
или ще се опитат да го теглят на нас, пироманите

Stilgar

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 42
  • Публикации: 1406
    • The Sietch
Унищожаването на пари всъщност е незаконно.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
    • DanailDR.EU
Унищожаването на пари всъщност е незаконно.
да, водят го тероризъм май