Автор Тема: Внимание измамници!  (Прочетена 722 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 120
  • -Получени: 73
  • Публикации: 988
  • Кибик
Внимание измамници!
« -: 20 Април 2015, 14:47:16 »
Реших да отворя тази тема за да публикуват никнеймове, профили, имена на измамници с цел намаляване на деянията им!
Ето ги първите двама от продавалника:
http://superspeedline.olx.bg/ - продава онлайн автомобили и части със съмнителен произход и качество, от Ямбол!
http://veskoto1.olx.bg/ - този е същия, от Варна!
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 104
  • Публикации: 1437
    • DanailDR.EU
Re: Внимание измамници!
« Отговор #1 -: 20 Април 2015, 19:37:48 »
Я сподели какво се е случило ... от личен опит ли ги знаеш или от познати?
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 120
  • -Получени: 73
  • Публикации: 988
  • Кибик
« Отговор #2 -: 20 Април 2015, 20:26:37 »
Първия ме измами, като уж подчинените му ми пратили изгнил капак за опела (а не е евтин 190 лева), а втория се спазарихме за 200 лева за капака, отидох на крака да си го взема и взе да се оправдава, че това било без пръскалките, без изолацията, без болтовете и т.н. само ламарината. Разбрах, че шмекерува, затова го попитах колко иска само за стъклото на дясното огледало, оня ми ревна, че то се продавало цяло. Като го попитах, ащо едно нещо се продава разглобено, а друго не, взе да ме нарича нещастник, че като съм отивал на магазина, се продавало така, а странното е, че аз се намирах в автоморга. След мен мой колега олекнал 45 кинта за неработеща част, за която оня твърдял, че не е купена от него. Мошеници!!!
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 104
  • Публикации: 1437
    • DanailDR.EU
« Отговор #3 -: 20 Април 2015, 21:25:02 »
Мдам, на такива намирисват ..... съгласен съм с теб.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.