Кръчмата > Какво ще кажеш за....

Хейтърите

<< < (3/3)

intel:
Ако нямаше хейтъри без покритие, нямаше да има и лицемерие без покритие.
Хейтъра е типичен лицемер, които не зачитат чуждото мнение, или се правят, че го зачитат, но въпреки това не го приемат :)
Това че хората имат различни интереси и харесват различни неща не е предпоставка за един човек да не зачита мнението на другите.
Едно е да изразяваш собственото си мнение, друго е да се правиш на голямата работа и да не зачиташ чуждото мнение.
Както и да е, мисълта ми е че такова животно има и то се оприличава с това, че не зачита чуждото мнение.

Ако вие зачитате чуждото мнение, или поне ако претендирате че зачитате мнението на останалите чрез действията си, значи не сте "истински" хейтър.
Няма значение на какъв хейтър се правиш, но щом си хейтър значи не зачиташ чуждото мнение и гледна точка :)

Ако някой има по-точна дефиниция на хейтър, нека я сподели :)
Но за мен лично - хейтърът е личност, която не само че не зачита гледната точка на другите хора, ами дори още преди да е прочел цялото мнение на другия човек, веднага започва да "хейти". Това си е чисто не зачитане на мнението на другите хора и по-важното - това е умение да игнорираш другите. Хейтърите поради една или друга причина, просто игнорират останалите човешки същества. Няма значение каква е причината за игнорирането - просто това е техния естествен природен механизъм за игнориране (нещо подобно на "Нападението е най-добрата защита"). Ако задълбаем безсмисления анализ за това какво точно е хейтърът, ще стигнем до примери от природата.
Това си е съвсем нормално човешко състояние. Всеки един от нас е бил поне веднъж истински хейтър в живота си.
Така че нека да оставим истинските хейтъри да си хейтят на воля и да си гледаме нещата от живота ни с по-голям приоритет.

PS: А конкретният ми отговор на въпроса по темата ти е: Лично аз ги игнорирам, щом и те ме игнорират, но с малката разлика, че аз спирам да комуникирам с тях, а те продължават да си "хейтят" :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия